Raven: Sentry Integration (7.x-4.19) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Release
kn: ಬಿಡುಗಡೆ
