Raven: Sentry Integration (7.x-4.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Browser
te: విహారిణి

en: Release
te: విడుదల
