Raven: Sentry Integration (7.x-4.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Release
tr: Sürüm
