Raw SQL Query (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Download
cs: Stáhnout

en: Name
cs: Jméno

en: Fields
cs: Pole

en: Storage
cs: Ukládání
