Raw SQL Query (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Download
gl: Descargar

en: Name
gl: Nome

en: Fields
gl: Campos

en: Storage
gl: Almacenamento
