Raw SQL Query (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Download
he: הורדה

en: Name
he: שם

en: Fields
he: שדות

en: Storage
he: אחסון

en: Menu title
he: כותרת התפריט
