Raw SQL Query (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Download
ru: Скачать

en: Name
ru: Название

en: Fields
ru: Поля

en: Storage
ru: Хранилище

en: SQL query
ru: SQL запрос

en: Table name
ru: Название таблицы

en: Menu title
ru: Заголовок меню

en: presets
ru: наборы настроек

en: preset
ru: набор настроек
