Raw SQL Query (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Download
sk: Prevziať

en: Name
sk: Názov

en: Fields
sk: Polia

en: Storage
sk: Ukladanie
