Raw SQL Query (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Download
tr: İndir

en: Name
tr: İsim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Storage
tr: Kayıt yeri
