Raw SQL Query (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Download
it: Scarica

en: Name
it: Nome

en: Fields
it: Campi

en: Storage
it: Archiviazione

en: Table name
it: Nome della tabella
