Raw SQL Query (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Download
oc: Telecargament

en: Name
oc: Nom

en: Fields
oc: Camps

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Menu title
oc: Títol de menú
