Raw SQL Query (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Download
pt: Descarregar

en: Name
pt: Nome

en: Fields
pt: Campos

en: Storage
pt: Armazenamento
