Raw SQL Query (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Download
vi: Tải về

en: Name
vi: Tên

en: Fields
vi: Các trường

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ
