Raw SQL Query (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Download
is: Hala niður

en: Name
is: Nafn

en: Fields
is: Svæði

en: Storage
is: Geymsla
