Raw SQL Query (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Download
uk: Завантаження

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Fields
uk: Поля

en: Storage
uk: Сховище

en: Menu title
uk: Заголовок меню

en: presets
uk: набори налаштувань

en: preset
uk: набір налаштувань
