Raw SQL Query (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Name
et: Nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Storage
et: Ladu
