Raw SQL Query (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Download
ro: Descarcă

en: Name
ro: Nume

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Storage
ro: Depozitare
