Raw SQL Query (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Name
bo: མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Menu title
bo: གདམ་བྱང་གི་ཁ་བྱང་།
