Raw SQL Query (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Download
ca: Baixa

en: Name
ca: Nom

en: Fields
ca: Camps

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Table name
ca: Nom de la taula
