Raw SQL Query (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Name
cy: Enw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Storage
cy: Storfa
