Raw SQL Query (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Download
da: Hent

en: Name
da: Navn

en: Fields
da: Felter

en: Storage
da: Lagring

en: Table name
da: Tabelnavn
