Raw SQL Query (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Download
fa: دانلود

en: Name
fa: نام

en: Fields
fa: فیلدها

en: Storage
fa: ذخیره سازی
