Raw SQL Query (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Download
fi: Lataa

en: Name
fi: Nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Storage
fi: Tallennus

en: Menu title
fi: Valikon otsikko
