Raw SQL Query (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Name
hr: Naziv

en: Fields
hr: Polja

en: Storage
hr: Spremnik
