Raw SQL Query (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Storage
lt: Saugykla
