Raw SQL Query (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Download
hu: Letölt

en: Name
hu: Név

en: Fields
hu: Mezők

en: Storage
hu: Tárolás

en: Menu path
hu: Menü útvonal

en: Table name
hu: Tábla neve

en: Menu title
hu: Menücím
