Raw SQL Query (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Download
pl: Pobierz

en: Name
pl: Nazwa

en: Fields
pl: Pola

en: Storage
pl: Magazyn

en: Menu path
pl: Ścieżka menu

en: Table name
pl: Nazwa tabeli

en: Menu title
pl: Tytuł menu
