Raw SQL Query (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Name
be: Імя

en: Fields
be: Палі

en: Table name
be: Назва табліцы
