Raw SQL Query (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Download
ja: ダウンロード

en: Name
ja: 名前

en: Fields
ja: フィールド

en: Storage
ja: ストレージ
