Raw SQL Query (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Download
nl: Downloaden

en: Name
nl: Naam

en: Fields
nl: Velden

en: Storage
nl: Opslag

en: Table name
nl: Tabelnaam

en: Menu title
nl: Menutitel
