Raw SQL Query (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Download
sv: Ladda ned

en: Name
sv: Namn

en: Fields
sv: Fält

en: Storage
sv: Lagring
