RBK Money (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Protocol version
ar: بروتوكول الاصدار
