RBK Money (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
