RBK Money (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Place your order
ca: Refermar la vostra comanda

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Interface language
ca: Llengua de la interfície

en: Protocol version
ca: Versió del protocol
