RBK Money (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: Protocol version
cs: Verze protokolu
