RBK Money (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Place your order
da: Indsend din ordre

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Interface language
da: Grænsefladesprog

en: Protocol version
da: Protokolversion
