RBK Money (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Interface language
de: Oberflächensprache

en: Protocol version
de: Protokoll-Version
