RBK Money (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Advanced options
es: Opciones avanzadas

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Interface language
es: Idioma de la interfaz

en: Protocol version
es: Versión del protocolo
