RBK Money (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Place your order
et: Anna tellimus sisse

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel
