RBK Money (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Interface language
fi: Käyttöliittymän kieli
