RBK Money (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Place your order
fr: Confirmer votre commande

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Interface language
fr: Langue de l'interface

en: Protocol version
fr: Version du protocole
