RBK Money (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Interface language
gl: Idioma da interface
