RBK Money (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Place your order
hu: Adja meg rendelését

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Interface language
hu: Felület nyelve

en: Protocol version
hu: Protokoll verzió
