RBK Money (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Site ID
ja: サイトID

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Protocol version
ja: プロトコルのバージョン
