RBK Money (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: Protocol version
nl: Protocolversie
