RBK Money (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Place your order
pl: Złóż zamówienie

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Internal Data
pl: Wewnętrzne dane

en: Interface language
pl: Język interfejsu

en: Protocol version
pl: Wersja protokołu
