RBK Money (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania
