RBK Money (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Place your order
tr: Siparişinizi gönderin

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Protocol version
tr: Protokol sürümü
