RBK Money (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Place your order
vi: Chuyển đơn hàng đi

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Interface language
vi: Ngôn ngữ cho giao diện
