RBK Money (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Interface language
it: Lingua interfaccia

en: Protocol version
it: Versione del protocollo
